Firmas Veidlapas

 

Sietspiede

Sietspiedes metodi var uzskatīt par optimālu 100 - 200 gab. veidlapu izgatavošanai, bet informācijas izvietošanas veids uz lapas ļoti ietekmē gala cenu. Izgatavošanas izmaksas palielinās, ja tiek apdrukātas augšēja un apakšēja veidlapas daļas. Ar sietspiedes metodi veidlapas izgatavo arvien mazāk, jo pēdējā laikā nopietnu konkurenci tai rāda digitāldruka. Vienīga neapšaubāma sietspiedes priekšrocība ir metalizētu krāsu izmantošanas iespēja. Tās var būt  zelta, sudraba un dažādu citu toņu krāsas ar košu metāla spīdumu, kuru nevar panākt ar ofseta vai digitāldrukas metodes pielietošanu. 

 

Ofsetdruka

Ofsetdruka ir visbiežāk pielietojāms veidlapu izgatavošanas veids, kuru var ieteikt tirāžām vairak par 500 gab. Pateicoties iespējai izmantot rastra attēlus, veidlapu dizaina noformējuma robežas paplašinās, izgatavošanas izmaksas nepalielinot. Druka notiek loksņu iespiedmašīnās.

 

 Digitādruka

Digitālās metodes izmantošana ir pats dārgākais drukas veids, toties arī visātrākais. Veidlapu izgatavošanas termiņš var būt ap 2 stundam. Dizainā izmantotam krāsu daudzumam nav nozīmes.            

 

Kas attiecās pret papīru, ir obligāti jāievēro svarīgs nosacījums: ja vēlāk jūsu birojā drukai uz veidlapām tiks izmantoti tintes printeri, tad krāsas izplūšanas novēršanas nolūkos papīram ir jābūt no biroja papīru sortimenta. Bet ja veidlapas ir paredzētas izmantošanai lāzerprinteros, var lietot jebkura veida poligrāfijas papīru. 

 

 

 

 


Vizītkartes
Firmas Veidlapas
Paškopējošas veidlapas
Reprezentatīvas mapes
Prospekti
Bloknoti
Kalendāri
Apsveikuma kartiņas un Ielūgumi
Aploksnes
Uzlīmes
Digitāldruka
Ofsetdruka
Sietspiede