Vizītkartes

   Vizītkartes var izgatavot ar dažādu drukas tehniku palīdzību - ofsetdruka, sietspiede, digitāldruka. Jebkuras drukas metodes izvēle ir atkarīga no pasūtītāja vēlmēm, vizītkaršu daudzuma, papīra veida, krāsu daudzuma un vēlama izpildes termiņa.  Katrai metodei piemīt  savas priekšrocības un trūkumi.
 Papildus dekorēšanas nolūkos tiek izmantoti nospieduma elementi (folijas jeb karstspiede un dobspiede), izciršana,  UV lakošana, laminēšana. 
 
   Sietspiede.                                                                                                     
Ar šīs metodes palīdzību var uzklāt attēlus lielam  krāsainu papīru klāstam no "dizaina" sortimenta. Roku darba izmantošanas dēļ tādu vizītkaršu izmaksas ir diezgan augstas, tādēļ ir izdevīgi pasūtīt sākot no 300 gab. un vairāk. Sietspiedes  metode ir  vislabāk piemērota apvienošanai ar citiem dekoratīvās noformēšanas paņēmieniem.
 
  
   Ofsetdruka.   
Ofsetdruka tiek pielietota, drukājot lielas (sakot ar 1000 gab.) vizītkaršu tirāžas uz balta (matēta vai glancēta) papīra. Ir iespējams vienmērīgi  ietonēt papīrus, atšķirībā no 
sietspiedes - var izmantot rastra attēlus.
 
   Digitāldruka.    
Digitāldruka ir viena no modernākājam poligrāijas produkcijas izgatavošanas metodēm. Metodes galvēnas priekšrocības ir operativitāte (vizītkaršu izgatavošana sākot no 2 stundām) un tas, kā krāsu daudzumam nav nozīmes produkcijas vērtības aprēķinā. Toties, var pieminēt ierobežotu izmantojamo papīru klāstu un tirāžas palielināšanas nelielu  ietekmi uz izmaksām. 
 
 
 

 
 


                                                          

 

 


Vizītkartes
Firmas Veidlapas
Paškopējošas veidlapas
Reprezentatīvas mapes
Prospekti
Bloknoti
Kalendāri
Apsveikuma kartiņas un Ielūgumi
Aploksnes
Uzlīmes
Digitāldruka
Ofsetdruka
Sietspiede