Uzlīmes

 

Sietspiedes uzlīmes.

Tādu uzlīmju galvenā priekšrocība ir ļoti augsta izturība pret jebkādiem lietošanas apstākļiem. Sietspiedes uzlīmēm nekaiš mitrums, krāsas izbalēšana un viņas ir izturīgas pret dažāda veida tehnisko eļļu un šķīdinātāju iedarbību. Sietspiedes metodi izvēlās arī tad, kad ir nepieciešams izgatavot uzlīmes nelielā daudzumā. Sietspiedes tehnika ļaij drukāt attēlus kā uz parasta pašlīmējoša papīra, tā arī uz dažāda veida caurspīdīgām un krāsainām līmplēvēm. Mūsu ražotnes aprīkojums ir piemērots dažāda izmēra sietspiedes uzlīmju ražošanai - no mazāko (sīkāk par vizītkarti) līdz pat 500 x 700 mm lielām.   

                                                                                

Ofsetdrukas  uzlīmes.

Uzlīmes  drukā uz ofseta lokšņu iespiedmašīnām, ka pamatmateriālu izmantojot pašlīmējošo papīru. Pielietošanas sfēra ir diegan liela, pārsvarā tā ir  preču pašlīmējošoetiķešu izgatavošana. šobrīd poligrāfijas tirgū ir daudz dažāda veida šādu etiķešu izgatavošanai piemērota aprīkojuma piedāvājumu, bet jā rodas nepieciešamība izgatavot krāsainas, neparasta izmēra vai ļoti lielas tirāžas uzlīmes, tad par ekonomiski attaisnotu var uzskatīt ofsetdrukas metodi. Pasūtot ofseta uzlīmes, ir jāievēro, kā lietošanas termiņš tām var būt ierobežots atkārībā no ekspluatācijas apstākļiem.Problēmas var rasties sakarā ar krāsu izbalēšanu un mitruma iedarbību. To var veiksmīgi novērst ar UV un ūdensnoturīgas lakas pielietošanu.   

        

Digitādrukas  uzlīmes.

Digitālās uzlīmes drukā uz pašlīmējoša papīra pamatnes, kad vajag izgatavot spilgtas, pret izbalējumu noturīgas uzlīmes  nelielā daudzumā, un šādu uzlīmju vienīgais trūkums ir mitrumneizturīgums, jo tās tiek drukātas uz papīra. Tādējādi, ja ekspluatācijas laikā var rasties kondensāts, šo uzlīmju lietošanas termiņš samazinās. 

                  

Materiāls.

Uzlīmju pielietošanā bieži rodās grūtības, atdalot uzlīmi no pamatnes. Tāpēc papīru ražotāji piedāvā materiālus ar iecirstu pamatni. Locījuma vietā rodās ieškelums, un noņemt uzlīmi no pamatnes vairs nav grūti. Var lietot līmpapīrus ar dažādu ieciršanas soli, mazāka izmēra uzlīmēm tiek lietots diagonāli iešķelts materiāls.  Lētākais variānts - paraleli iešķelta papīra pamatne ar dažādu soli. Līmpleves pārsvarā tiek ražotas ar pamatni  bez iesķēluma, šī problēma tiek risināta ar ploterēšanas palīdzību. Pašlīmejošo materiālu virsmas var būt glancētas un matētas (gan papīriem, gan plēvēm). Tādēļ, kā uzlīmju ražošanā un ekspluatācijā var rasties daudz jautājumu, lūdzam savlaicīgi saskaņot visas nianses ar mūsu menedžeriem.          

 

 


Vizītkartes
Firmas Veidlapas
Paškopējošas veidlapas
Reprezentatīvas mapes
Prospekti
Bloknoti
Kalendāri
Apsveikuma kartiņas un Ielūgumi
Aploksnes
Uzlīmes
Digitāldruka
Ofsetdruka
Sietspiede