Prospekti

 

 

Par prospektiem mēdz dēvēt visa veida reklāmas rakstura sistematizētus informatīvus izdevumus. Prospekta izmēra un formāta izvēli parasti nosaka vai nu pasūtījāja prasību specifika, vai izgatavošanas procesa optimizācijas nepieciešamība. Gadījumos, kad prospektā iekļauta informācija ir ļoti liela apjoma, tā ir jāizvieto uz  vairākām lapām, un tad prospekts var pārvērsties brošūrā  - dažās ar spiralēšanas vai skavošanas palīdzību savienotajās lapās.

 Respektējot pasūtītāja prasības pret prospekta ārējo izskatu, ir iespējams pielietot pilnu vai daļēju UV lakošanu, kas piešķir izstrādājumam īpašu glanci vai palīdz izcelt detaļas. Bieži tādai izlakošanai tiek pakļautas tikai fotogrāfijas, uzmanības akcentēšanas nolūkos. Tādēl, kā par pilnas UV lakošanas alternatīvu bieži kalpo laminēšana, par fragmentu dekoratīvas izcelšanas līderi kļūst daļēja UV lakošana. Prospektu vai brošūru izgatavošanai izmanto ofsetdrukas vai digitālās drukas metodi. 

Drukas metodes izvēle ir atkarīga pārsvarā no tirāžas, tāpēc kā drukas kvalitāte praktiski neatšķirās. Prospektus vai katalogus, kuriem tirāža nepārsniedz 200 gab. ir izdevīgāk drukāt digitāldrukā, apjomīgāko tirāžu izgatavošanai izmanto ofsetdrukas metodi. Pastāv zināmas atšķirības abu drukas veidu produkcijas pēcdrukas apstrādē un šādas nianses protāms ir jāatrunā ar mūsu menedžeriem. Tikai pilnīga un savlaicīgi sniegta  konsultācija var palīdzēt izvēlēties katram drukasdarbam optimāli piemērotu izpildes metodi.

 


Vizītkartes
Firmas Veidlapas
Paškopējošas veidlapas
Reprezentatīvas mapes
Prospekti
Bloknoti
Kalendāri
Apsveikuma kartiņas un Ielūgumi
Aploksnes
Uzlīmes
Digitāldruka
Ofsetdruka
Sietspiede