Galvenā

 

Poligrāfijas kompānija “Tabula Rasa” ir dibināta 1992 gadā.  Kompānijas darbības pamatvirziens ir biroja un reklāmas poligrāfija. Mūsu kompānija sniedz pilnu pakalpojumu klāstu šajā jomā – no vizītkaršu izgatavošanas līdz krāsaino katalogu drukai.

Pašu ražotne ļauj mums kontrolēt ražošanas posmus no paša sākuma līdz nobeigumam, kas palīdz nodrošināt visaugstāko kvalitāti un samazināt produkcijas izgatavošanas laiku.

Esam gatavi īstenot jebkuru, pat vissarežģītāko pasūtītāja radošo ieceri – kā ekskluzīva un neparasta dizaina izveidi, tā arī katalogu izgatavošanu un lokšnu ofsetdruku. Pie mums vienmēr var pasūtīt un operatīvi nodrukāt brošūras, bukletus, skrējlapas, kalendārus un cita veida poligrāfijas produkciju.

Augstas kvalifikācijas speciālisti ar lielu pieredzi un tehnoloģiju zināšanām savienojumā  ar rūpīgi atlasītu drukas mašīnu un profesionālās pirms- un pēcapdrukas tehnikas klāstu dod kompānijai visas iespējas veikt dažāda veida un līmeņa darbus saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm.

Mūsu kompānijas veiksmīgas attīstības pamatā ir pasūtītāju interešu uzmanīga ievērošana.

Mēs pamatoti lēpojāmies ar to, ka sadarbība ar daudziem mūsu klientiem turpinās jau ilgāk par 10 gadiem. Viņu uzticība ir mūsu darba lielākā atzinība.

 

 


Vizītkartes
Firmas Veidlapas
Paškopējošas veidlapas
Reprezentatīvas mapes
Prospekti
Bloknoti
Kalendāri
Apsveikuma kartiņas un Ielūgumi
Aploksnes
Uzlīmes
Digitāldruka
Ofsetdruka
Sietspiede